Nasza misja

Szkoła Tańca Bohema Dance Center powstała z pasji do tańca, z miłości do ludzi, z odrobiny szaleństwa i szczypty ekstrawagancji. Naszym celem jest dzielenie się pasją, jaką jest taniec oraz niesamowitą energią jaką daje!

Daj się porwać tej niezwykłej energii i zaproś taniec do swojego życia! 🙂 

tańczyć każdy może ...

​Nie ważne czy masz lat 16 czy 60… Taniec sprawi, że Twój świat zawiruje i nabierze kolorów! Nie musisz też od razu być mistrzem parkietu by czerpać radość z tańca 🙂

Uczymy tańczyć kobiety, by poprzez taniec uwolniły swój potencjał, seksapil i kobiecą siłę..

Uczymy tańczyć pary, by ich pierwszy taniec był wyjątkowym momentem i wspomnieniem na długie lata..

Tak więc… Let’s dance!

Joanna Ersel

Joanna Ersel

Tancerka, instruktorka, właścicielka Bohema dance center.

Swoją przygodę z tańcem zaczęła od tańca orientalnego. Później przyszedł czas na latynoskie tańce w parach jak salsa, bachata oraz style kobiece: salsa ladies styling, burleska, sexy dance.

Należąc do formacji tanecznej Salsa Rubia Dancers w Berlinie, miała okazję rozwijać umiejętności taneczne pod okiem znakomitych instruktorów. Występowała na różnych festiwalach tanecznych w Europie, jak np: Sensual Gala Mallorca 2016, Winter Salsa Gala 2015, International Salsa Festival Hamburg 2015, Bachata Congress Berlin 2015.

Obecnie prowadzi Bohema dance center.                                                   ” Od dawna towarzyszyło mi marzenie, aby połączyć pracę z pasją, stworzyć coś własnego i związać swoją przyszłość z tańcem. Jestem ogromnie szczęśliwa mogąc je realizować…  Życzę wszystkim kobietom, aby znalazły swoją pasję,  która da im radość i siłę do walki o swoje marzenia.         

Liczę na to, że Bohema będzie miejscem, w którym ludzie odkryją swoją miłość do tańca tak jak ja kiedyś…”

Oprócz tańca Asia kocha zwierzęta. W ramach swojej działalności wspiera organizacje, które im pomagają. Prywatnie sama również ma psa – Ledę, która jest jej oczkiem w głowie 😉