O nas

Szkoła Tańca Bohema Dance Center powstała z pasji do tańca, z miłości do ludzi, z odrobiny szaleństwa i szczypty ekstrawagancji. Naszą misją jest dzielenie się pasją, jaką jest taniec oraz energią jaką daje.

Rozpocznij z nami swoją przygodę z tańcem!

Kursy tańca i warsztaty taneczne dla kobiet

Naszym celem jest tworzenie przestrzeni dla kobiet, w której każda z nich będzie mogła pozbyć się swoich kompleksów, ograniczeń i uwolnić swój seksapil, potencjał a może nawet odkryć nową pasję!

Zapraszamy wszystkie Panie bez względu na wiek czy umiejętności do odkrywania siebie na nowo i rozpoczęcia przygody z tańcem!

 

Wieczory Panieńskie

W Szkole Tańca Bohema Dance Center organizujemy taneczne wieczory panieńskie w klimatach: latino, burleska, taniec brzucha, sexy dance.

Jest to wyjątkowy wieczór, w którym przyszła Panna Młoda przebrana w profesjonalny strój do tańca oraz jej towarzyszki mają możliwość poznać wybrany, kobiecy styl taneczny: zmysłową burleskę, energetyczną salsę, magiczny taniec brzucha… Jest  też dodatkowo możliwość zapozowania do profesjonalnej sesji zdjęciowej 😉

Taki wieczór panieński to wspaniały pomysł na niespodziankę dla przyszłej Panny Młodej!

Pierwszy Taniec

Pierwszy taniec pary młodej to jeden z najwazniejszych tańców w życiu. Niech więc będzie wyjątkowy!

Walc wiedeński, walc wiedeński, a może jive, salsa, rumba, tango?

Nasi instruktorzy przygotują piękną choreografię w dowolnie wybranym stylu, dzięki której przeżyjecie niezapomniane chwile oraz olśnicie swoich gości!

Oprawa imprez firmowych, pokazy, animacje taneczne

Profesjonalny pokaz taneczny potrafi doskonale ubarwić każdą imprezę! Animacje taneczne, lekcje tańca stworzą wspaniałą atmosferę,  która na długo pozostanie w pamięci gości/uczestników imprezy.

Organizujesz urodziny, wesele, imprezę firmową?
Skorzystaj z naszej oferty i zaskocz swoich gości!

Zatrudniamy doświadczonych instruktorów – tancerzy, którzy mogą poszczycić się licznymi osiągnięciami we wszelkiego rodzaju konkursach i pokazach tanecznych.

 

Kinderbale, impreza urodzinowa Twojego dziecka

Organizujemy niezapomniane, pełne różnorodnych atrakcji kinderbale dla dzieci, dopasowane do wieku i zainteresowań. Oferujemy pokazy taneczne, animacje taneczne, gry, zabawy, konkursy, bal księżkiczek i wiele innych niespodzianek które dostarczą mnóstwo radości każdemu dziecku !!!

Gwarantujemy doskonałą zabawę i niezapomniane przeżycia!

Szkoła Tańca Bohema Dance Center z Krakowa zaprasza!

Close Menu